Kilka faktów o programach dla firm

rogramach dla firm.Aplikacja mobilne - WikipediaAplikacja mobilna (ang. mobile software / mobile application) ? ogólna nazwa dla oprogramowania działającego na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, smartfo

Kilka faktów o programach dla firm Dobre powinno mieć istotne funkcje powiązane z umowami, usługami, klientami i utrzymywaniu ich przy firmie. Tworzenie takich programów do łatwych nie należy. Wpis o programach dla firm.

Aplikacja mobilne - Wikipedia

Aplikacja mobilna (ang. mobile software / mobile application) ? ogólna nazwa dla oprogramowania działającego na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, smartfony, palmtopy czy tablety, które pisane są przy użyciu różnych platform i języków programowania.

Kiedyś aplikacje były pisane w technologii Java ME, ale obecnie używa się raczej Javy na platformę Android, Objective-C na iOS i C# na platformę Windows Phone. Przykładem zastosowania aplikacji mobilnych jest tzw. ?bankowość mobilna?, która ułatwia klientom dostęp do konta bankowego z możliwością dokonywania operacji bankowych.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Aplikacja_mobilna


Oprogramowanie dla każdej branży

Specjalistyczne oprogramowanie jest jednym z najważniejszych elementów, które nie tylko pozwalają na prowadzenie satysfakcjonującej działalności gospodarczej, ale i w bardzo prosty sposób ułatwiają dotarcie do potencjalnego klienta. Coraz więcej firm informatycznych świadczy w ostatnich czasach usługi właśnie z zakresu tworzenia aplikacji internetowych i innego oprogramowania.

Dlaczego warto zlecić utworzenie takiego programu wykształconym programistom? Przede wszystkim, dzięki temu uzyskujemy możliwość szybkiego dostępu do upragnionego przez nas produktu. Co więcej, taki program zostanie wykonany zgodnie z naszymi wytycznymi, więc na pewno będziemy z niego bardzo zadowoleni.


Cytat z Wikipedii o zabezpieczeniach oprogramowania

Zabezpieczenia oprogramowania ? różne mechanizmy mające uniemożliwić używanie oprogramowania niezgodnie z zamierzonym przeznaczeniem.

Istnieją dwa typy takich zabezpieczeń - broniące instalacji programu przed różnego rodzaju włamaniami, oraz broniące instalacji przed jej administratorem w imieniu autorów oprogramowania.

Zabezpieczenia przed włamaniami polegają na ścisłym określeniu co jest dozwolone a co nie i określeniu interfejsu przez który nie można złamać tych reguł. Dziury mogą znajdować się albo w specyfikacji która nie broni tego co powinna, albo w interfejsie który z powodu błędów programistycznych daje crackerowi możliwość obejścia zabezpieczeń. Zabezpieczenia takie są relatywnie skuteczne, w przypadku prostych systemów mogą być w 100% pewne, w przypadku bardziej rozbudowanych dziury zdarzają się relatywnie rzadko, i działa tu reguła przeciwna do break once run anywhere - dziura raz znaleziona może być szybko załatana na dowolnej instalacji.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zabezpieczenia_oprogramowania



© 2019 http://fusion.bydgoszcz.pl/